Galeria projektów i wizualizacji

Zobacz galerię

Projekt wnętrza dopasowany jest do wizji i oczekiwań klienta. Zawiera zarówno aspekty estetyczne jak i funkcjonalne. Współpraca zawsze zaczyna się od rozmowy i wypełnienia ankiet które pozwalają nam poznać gust i potrzeby inwestora. Ustalamy wymagania dotyczące wykorzystania pomieszczeń, kolorów, materiałów, preferowanego stylu oraz trybu życia, pokazujemy przykładowe realizacje wykonane w konkretnych stylach. Zbiór tych wszystkich informacji pozwala nam na precyzyjne uzgodnienie wszelkich szczegółów.

Dokumentacja projektowanego wnętrza jest bardzo ważna i zostaje wykonana przed przystąpieniem do prac projektowych. W dokumentacji uwzględniamy wszelkie zmiany dotyczące ścian nośnych, działowych, przebudów itp.

Przygotowujemy propozycję układu funkcjonalno-przestrzennego. Na tym etapie powstają zmiany w układzie ścian działowych. W zależności od projektowanego wnętrza dokumentacja projektu może być mniej lub bardziej szczegółowa.

Po zatwierdzeniu przez klienta układu funkcjonalnego przechodzimy do przedstawienia koncepcji aranżacji wnętrza. Koncepcja przedstawiana jest na wizualizacjach kolorowych i w rzutach płaskich. W projekcie uwzględniamy meble gotowe oraz tworzone na wymiar co bardzo wpływa na funkcjonalność pomieszczeń.

Po zaakceptowaniu przez Inwestora koncepcji architekt przechodzi do wykonania projektu technicznego. Rozrysowujemy wszystkie rzuty w programie CAD. Klient otrzymuje dokumentację na którą składa się projekt zmian budowlanych, dyspozycje zmian i dodanych elementów w układzie elektryki, instalacji wodno-kanalizacyjnej, układzie ścian, uwzględniane są wszelkie zabudowy sufitów i ścian. Wizualizacja przekazywana jest w formie książki wielkości A4, wszystkie materiały nagrane są na płytę CD lub przesłane w formie plików PDF. Wizualizacje drukowane są w kolorze na papierze fotograficznym.