Funkcjonalny apartament

dnia

Projektowanie wnętrza mieszkania opierało się na tym, aby przestrzeń była otwarta oraz uniwersalna i jednocześnie stanowiła doskonałe miejsce do odpoczynku.

Prace nad projektem rozpoczęły się już na etapie deweloperskim. W tym czasie wprowadzone zostały wtedy wszelkie zmiany budowlane i instalacyjne mające na celu przyspieszenie procesu wykańczania wnętrza. Zgodnie z planem przeniesiono pralkę z łazienki do planowanej zabudowy w holu oraz wprowadzono niezbędne zmiany w projekcie instalacji elektrycznych.

Przedpokój stanowi niewielką przestrzeń w dużej części zabudowaną obszerną szafą. W tej części udało się zmieścić wygodne siedzisko z szufladą oraz podwieszaną szafkę z lustrem.

W szafie przy łazience swoje miejsce znalazła pralka, pozostałą powierzchnię stanowi gospodarcza część.

Zaprojektowana łazienka mieści wannę z prysznicem i jest rodzajem kompromisu i odpowiedzią na brak miejsca na osobną strefę prysznicową. Ściany w strefie mokrej zostały zabezpieczone piękną szarą płytką o strukturze betonu. W łazience znajduje się dodatkowe miejsce do przechowywania. Oryginalności łazience dodają czarne płaszczyzny mebli.