Realizacje on-line

Oferujemy usługi projektowania i aranżacji wnętrz na odległość, w zakresie naszych usług realizowanych tradycyjnymi sposobami.
Jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych metod współpracy jest sposób komunikacji z naszymi klientami. Projekty wykonujemy po otrzymaniu dokumentacji budowlanej i inwentaryzacji fotograficznej. Wszystkie informacje przesyłamy drogą mailową oraz utrzymujemy z inwestorem kontakt telefoniczny. Wybrane wyposażenie i dodatki wskazujemy linkami do stron internetowych.
Zanim rozpoczniemy współpracę musimy poznać państwa oczekiwania i przedstawić zakres naszych obowiązków oraz sposób pracy, co odbywa się drogą e-mailową, telefoniczną lub przy zastosowaniu komunikatorów elektronicznych.

Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy wycenę usługi. Następuje wpłata zaliczki.

W kolejnym kroku przesyłacie Państwo dane dotyczące Państwa wnętrz, może to być np. rzut mieszkania, uwzględniający wymiary wszystkich pomieszczeń, piony kanalizacyjne, ciągi kominowe i wentylacyjne, ewentualnie zdjęcia aktualnej aranżacji pomieszczeń, ewentualnie szkic poglądowy rozkładu pomieszczeń i/lub wymiary pomieszczeń. Potrzebne nam dane oraz poziom ich szczegółowości są uzależnione od Państwa oczekiwań i zakresu oraz rodzaju prac. Uzgadniamy to indywidualnie. Powyższe informacje możecie Państwo nam przesłać drogą elektroniczną w dowolnym pliku graficznym lub zwykłą pocztą.

Następnie, przygotowujemy wstępny projekt, który wysyłamy Państwu w formie plików graficznych drogą elektroniczną. W kolejnym etapie konsultujemy proponowane rozwiązania, do uzyskania odpowiadającej Państwu wersji.

Po uwzględnieniu Państwa uwag i opracowaniu dokumentacji projektowej, przesyłamy gotowy projekt, w dowolnej postaci: elektronicznej lub wydrukowany w kilku kopiach. Z uwagi na charakter usług nie prowadzimy nadzoru nad wykonaniem projektu w miejscu realizacji, natomiast służymy poradą na każdym etapie realizacji. Podejmując się aranżacji wnętrz na odległość bazujemy wyłącznie na materiałach i danych dostarczonych przez Państwa. W tych przypadkach, nie możemy wziąć odpowiedzialności za właściwie z wymiarowaną przestrzeń, ponieważ nie wykonujemy sami tej pracy. Nie mniej jednak nanosimy poprawki wynikające z tego typu problemów, jeśli zostaną zidentyfikowane do 1 miesiąca od przekazania projektu.