O nas

EPIGRAF – to autorska pracownia zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Projekty tworzą osoby o wykształceniu kierunkowym, posiadające doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej, projektowaniu przedmiotów użytkowych, projektowaniu elementów małej architektury, elewacji. Nazwa Epigraf oznacza napis umieszczany w starożytności na budynku, tablicy lub innym miejscu o szczególnym znaczeniu, jest to motto i dewiza. Tworzymy wnętrza z pasją o szczególnym znaczeniu dla każdego Inwestora.

Projektując wnętrza naszych klientów sprawiamy aby były one wyjątkowe i całkowicie indywidualne. Pragniemy aby wpisały się w krajobraz architektoniczno-wnętrzarski w sposób, który pozwoli im nabrać szczególnego znaczenia. Naszą dewizą jest kreowanie przestrzeni funkcjonalnej, sprawiającej, że dobrze się w niej czujemy i chętnie w niej przebywamy. Przestrzeń przez nas zaprojektowana ma służyć określonym potrzebom. Styl życia użytkowników, we wnętrzach przez nas zaprojektowanych, ma być niewymuszony, a wszystkie rozwiązania przez nas proponowane powinny usprawniać funkcjonowanie i być dostosowane do charakteru użytkowników czy miejsca przeznaczenia.

Aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów prowadzimy również nadzory nad realizacjami oraz konsultacje do przygotowanych przez nas projektów koncepcyjnych.W obecnych czasach rola projektanta jest wielopłaszczyznowa dlatego też współpracujemy ze specjalistami branżowymi, architektami, artystami, dostawcami i innymi profesjonalistami oraz koordynujemy wszelkie prace remontowo-budowlane, tak aby efekt pracy miał jak najlepsze rezultaty w końcowym etapie.Nasi projektanci charakteryzują się profesjonalizmem, kreatywnością, elastycznością, a także w bardzo dużej mierze umiejętnościami artystycznymi.Dużą zaletą są również ponadprzeciętne umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Jest to ważne w pracy przy tworzeniu projektu, ponieważ to projektant analizuje potrzeby, cele i styl życia oraz wymogi bezpieczeństwa, łączy te wszystkie informacje z wiedzą i doświadczeniem o projektowaniu wnętrz i przygotowuje projekty odpowiedniego urządzenia funkcjonalnego i estetycznego wnętrza.

Biorąc pod uwagę fakt iż trendy światowego i krajowego rynku zmieniają się nieustannie, dlatego też nasz zespół uzupełnia i poszerza swoją wiedzę w tym zakresie poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, targach corocznie organizowanych.Ze względu na to, iż nasza praca jest dla nas również pasją uczestniczymy w konkursach firm branżowych. Konkursy pomagają nam rozwijać naszą kreatywność w budowaniu przestrzeni i przynoszą nam satysfakcję.W zależności od upodobań klienta projektujemy wnętrza nowoczesne lub stylowe, oparte na znajomości potrzeb i oczekiwań klienta, stylu życia i osobowości. Każdy projekt, proponowane materiały wykończeniowe dostosowywane są do założonego budżetu tak, aby spełniał oczekiwania zarówno estetyczne i finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.