Home staging

Co to jest home staging? Jest to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem tego zabiegu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, w taki sposób aby podkreśliło jego charakter oraz aby zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomością, przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za najwyższą cenę. Poniżej znajdziecie Państwo ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Może to być pełny projekt wnętrz z wizualizacjami, który pokażą jak mogą wyglądać stare wnętrza w nowoczesnej odsłonie, mogą to być konsultacje na miejscu inwestycji lub on-line ze wskazówkami zmian lub też sesja fotograficzna inwestycji przygotowanej do sprzedaży.

Konsultacje na miejscu inwestycji:

Jeśli macie Państwo możliwość swoje mieszkanie, dom, biuro przygotować do sprzedaży lub wynajmu samodzielnie i potrzebujecie wsparcia specjalisty to proponujemy konsultacje.

Podczas spotkania obejrzymy  nieruchomość, podpowiemy jak wydobyć z niej potencjał, i jak w niedrogi sposób podnieść  jej wartość. Zaproponujemy zmiany, które powinny być wykonane, co usunąć, co dokupić. W trakcie spotkania możemy zaproponować zachowanie niektórych mebli, a przestawiając je możemy poprawić funkcjonalność wnętrza. Sprawdzimy stan techniczny mieszkania i podpowiemy jak naprawić drobne usterki nie wchodząc w poważniejsze remonty. Na  koniec ustalimy listę zadań do wykonania w lokalu.

 mieszkanie  już od 350zł 

dom już od 500 zł

*cena uzależniona jest od ilości pomieszczeń w mieszkaniu i lokalizacji spotkania

Konsultacje on-line:

Zdalna konsultacja polega na przesłaniu zdjęć lub filmu obiektu, mieszkania, domu. Przesłane materiały posłużą do przeanalizowania nieruchomości. Podczas takiej konsultacji zaproponujemy zmiany, omówimy w co warto zainwestować a co naprawić lub wymienić. Przygotujemy wskazówki dotyczące zmiany wizerunku nieruchomości. Na życzenie oferujemy wsparcie online w trakcie zakupów.

już od 150zł 

*cena uzależniona jest od ilości pomieszczeń

Sesja fotograficzna

Jeśli nieruchomość jest już przygotowana do sprzedaży lub  wynajmu, a brakuje dobrych zdjęć w odpowiedniej stylizacji proponujemy wykonanie sesji fotograficznej. Na miejscu wykonamy zdjęcia na których zostaną podkreślone dobre strony wnętrza.W ustalonym terminie możemy wykonać stylizację wnętrz wykorzystując wypożyczone lub zakupione akcesoria dekoracyjne. Efektem końcowym będzie profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana szerokokątnym aparatem.

już od 850zł  *

* wycena indywidualna uzależniona jest od ilości pomieszczeń oraz lokalizacji

Projekt home staging

Proponujemy wykonanie projektu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z wizualizacjami. Zdjęcia mieszkania, domu lub innego obiektu przeznaczonego do sprzedaży w zestawieniu z wizualizacjami wnętrz działają na wyobraźnię osoby kupującej i są dla niej jednocześnie zachętą. Osoba kupująca może od nas otrzymać za dodatkową opłatą listę materiałów wykończeniowych oraz pomocnicze rysunki do wykonania remontu.

wycena indywidualna*

* wycena uzależniona jest od lokalizacji nieruchomości, ilości pomieszczeń oraz zakresu prac