Apartamenty przy Manufakturze w Łodzi

Łódź odzyskuje dawną świetność. Powstaje coraz więcej nowoczesnych budynków, które przyciągają nowych inwestorów. Osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie Manufaktury jest świetnym pomysłem na inwestycję. Mieszkania, które mieliśmy przyjemność zaprojektować maję piękny widok i znajdują się na najwyższych piętrach. Z tarasów roztacza się cudowna panorama na miasto. Wnętrze mieszkań nawiązuje do charakteru inwestycji. Jest oszczędne w kolorze i formie ale z charakterem, które podkreślają faktury materiałów.

Wybrano płytki firmy Venis. W kuchni na ścianie między szafkami znajduje się perłowa płytka o fakturze łuski. Płytka zyskuje przy dobrze nasłonecznionym wnętrzu. Płytki zastosowane w łazience to wielkoformatowa Carrara z dużą szarą żyłką. Dodatkowo jest ona w polerze przez co uzyskuję ekskluzywny charakter i równocześnie powiększa łazienkę.

W minimalistycznych wnętrzach bardzo ważne są kształty wszystkich wybieranych elementów. Dopasowanie kształtów ma duże znaczenie. W niedużych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się zaokrąglone kształty w miłej dla oka formie.

Biała carrara oraz ciemne akcenty wspaniale prezentują się we wnętrzarskich trendach. Zaprezentowane przez nas zestawienie materiałów podkreśla elegancki, szykowny i klasyczny charakter apartamentów.