Hotel Rubin

dnia

Hotel między Warszawą a Radomiem, w zacisznym miejscu z bardzo dobrym dojazdem. Obiekt mieści w sobie restaurację, hotel oraz salę bankietową. Obiekt wyposażony jest w najlepsze nowoczesne rozwiązania techniczne i akustyczne. Bryła budynku jest nowoczesna i prosta, elementem wyróżniającym na elewacji jest cegiełka, która została również umieszczona w restauracji i stanowi jej kontynuację. Obiekt pomieści 500 osób.

Teren wokół budynku jest rozległy co pozwoliło na zaprojektowanie wspaniałego ogrodu z wieloma miejscami do wypoczynku. Są tu nowoczesne altany, pergole, zakątki z ławkami. Cały obiekt świetnie prezentuje się zarówno w dzień jak i w nocy. Oświetlenie dodatkowo podkreśla bryłę i eksponuję małą architekturę ogrodową.

Wnętrze obiektu również jest nowoczesne. Dominuje tu kolor biały i czarny. Elementami ocieplającymi wnętrza są powierzchnie wykończone drewnem czy tynkiem dekoracyjnym. Można tu również spotkać dekoracyjne płyty 3D. Dużo płaszczyzn zostało wykończonych czarnym, kamieniem naturalnym.

Pokoje hotelowe zostały urządzone bardzo komfortowo i wygodnie, ogromnym atutem są bardzo duże metraże pokoi i łazienek. Jest 60 miejsc noclegowych w 26 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 3 apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, lodówkę. Większe pokoje dodatkowo wyposażone są w sejfy. Dla gości zaprojektowane zostały stanowiska pracy przy dużych biurkach z szybkim łączem internetowym.

Łazienki przy pokojach są w stonowanych kolorach, które sprzyjają relaksowi. Dominują tu beże, szarości, odcienie drewna. Każda z nich wyposażona jest w podwójne umywalki, wanny i prysznice, suszarki. Jest możliwość sterowania oświetleniem dla wytworzenia pożądanego efektu. Łazienki posiadają ogrzewanie podłogowe.

Sala konferencyjno – bankietowa przeznaczona jest dla 500 osób. Jest podzielona na dwie części. Salę główną oraz aneks baru. Bezpośrednio z sali bankietowej jest wyjście do holu i do recepcji. Ogromną zaletą w aranżacji jest wykorzystanie dużej ilości stref oświetlenia z możliwością sterowania barwą światła, w efekcie czego można wykreować we wnętrzu styl klasyczny, nowoczesny, glamour, boho, industrialny.

Efekt ten wzmacniają inne materiały użyte do wykończenia. Koncepcja projektu zakładała polerowane posadzki, błyszczące napinane sufity. Dynamiki wnętrzu nadają łuki, które stanowią pęknięcia sufitu i podział posadzki. Całość jest bardzo nowoczesna i elegancka.