Obiekt bankietowo-konferencyjny Aria w Łodzi

W lutym 2020 roku odbyło się otwarcie nowego obiektu bankietowo-konferencyjnego w Łodzi. Obiekt posiada dwie sale o powierzchni ok. 200m2 oraz pokoje hotelowe. Wnętrza są bardzo eleganckie, wykończone z myślą o wymagającym kliencie.

Możemy podziwiać tu wyszukane kryształowe żyrandole, kanapę o niespotykanym, półokrągłym kształcie oraz zwracającą na siebie uwagę lampę Welcome Guest.

Wnętrza są pastelowe, jasne. W holu wejściowym znajduje się zabudowa o fakturze drewna w naturalnym odcieniu ciemnego dębu. Ściany klatki schodowej oraz korytarza hotelowego pokryte zostały tynkami dekoracyjnymi. Schody wykonane są z eleganckiego kamienia w kolorze brązu. Stopnie dodatkowo zostały podkreślone oświetleniem ledowym.

Listwy ledowe wprowadziliśmy również w holu i salach bankietowych przy suficie. Podkreśliły one architekturę wnętrz i sprawiły, że stały się one lekkie i nastrojowe.

Tkaniny pojawiające się w licznych oknach są delikatne, miękko układają się i ocieplają wnętrza. Oprócz charakteru dekoracyjnego firany i zasłony pełnią funkcję poprawiającą akustykę pomieszczeń.