Sala bankietowa w Sięciaszce

dnia

W aranżacji tego obiektu hotelowego postawiono na wygląd sufitów i posadzek. Wszystkie zostały bardzo dokładnie odwzorowane według projektu. Układ podłóg jest ornamentowy. Poszczególne elementy sufitu zostały podświetlone taśmami ledowymi. Eleganckiego charakteru wnętrza dopełniają odpowiednio dopasowane i uszyte zasłony. Lampy wiszące i kinkiety mają bardzo delikatną formę, akcentują podział wzoru sufitu.

Sala bankietowa ma charakter pałacowy. Kolorystyka dominująca we wnętrzu to złamane biele. Wszystkie detale są bardzo lekkie w formie. Wzór tapet na ścianach jest widoczny z bliskiej odległości. Bardzo duża ilość okien sprawiła, że tkaniny stały się istotnym elementem wykończenia wnętrza. Płytki podłogowe wykonane zostały z gresu polerowanego. Światło padające z okien i żyrandoli sprawia że sala jest przestronna i lekka.

Ciekawym elementem wnętrza są również lustra na których tle zostały zamontowane kinkiety. Lustra nadają głębi pomieszczeniu. Zostały one zamontowane pomiędzy poszczególnymi oknami oraz na ścianach w równych odstępach.

Klatka schodowa łącząca salę kominkową i salę bankietową jest niezwykle dekoracyjnym elementem. Pod każdym stopniem zamontowano oświetlenie ledowe a na bokach kutą balustradę z drewnianą poręczą. Schody na tle białych ścian wyglądają bardzo efektownie. Posadzka jest polerowana, między duże kafle zostały wkomponowane małe czarne płytki tworzące ciekawy układ wzoru.