Salon Kosmetologii Estetycznej w Kutnie

Prezentowany salon Kosmetologii Estetycznej znajduje się w centrum Kutna. Zadaniem jakie postawił inwestor było stworzenie eleganckiego wnętrza, bardzo kobiecego, w stylu glamour. Salon kosmetyczny ma powierzchnię ok. 200m2. Ideą inwestora było wyposażenie gabinetu w meble wykonane na indywidualne zamówienie oraz w meble gotowe oferowane przez firmę wyposażającą gabinety kosmetyczne, której pochodzą również wszystkie sprzęty do zabiegów kosmetycznych.

Ze względu na zmianę ogrzewania, na podłogowe, posadzka została wykonana z gresu polerowanego. Podłoga w okresie letnim również jest podgrzewana, daje to komfort klientom korzystających z pomieszczeń masażu, solarium, gabinetów zabiegowych.

Ściany i sufity zostały pokryte praktycznymi tynkami dekoracyjnymi, są to tynki włoskich firm. Na ścianach zaprezentowane zostały nowoczesne techniki Corada, Lumicenty, Revella, Betonu.

Meble zamówione na wymiar zostały wykonane z odpornego na zarysowania MDF-u lakierowanego w kolorze białym. Szafa przy recepcji posiada fronty lustrzane z dekoracyjnym motywem roślinnym, który został wytrawiony na lustrach.

Styl glamour podkreślają dodatkowo: pikowana kanapa, pikowany front recepcji, oświetlenie. Motywem przewodnim który został wybrany do uatrakcyjnienia dużych powierzchni ścian gabinetów są wydruki wielkoformatowe z wizerunkiem Marlin Monroe. Sufity i podłogi zostały wykończone białymi listwami sztukateryjnymi.