Warszawa-klimatyczny apartament

Eklektyczny styl cieszy się dużą popularnością i w tym apartamencie chcieliśmy go pokazać. Eklektyzm oznacza zestawianie ze sobą różnych stylów i często kontrastowych akcentów. Pozwala na sporą swobodę w trakcie urządzania wnętrza. Polecamy go szczególnie osobą, które nie mogą się zdecydować – czy postawić na nowoczesny klimat czy oddać sentymentalny charakter pokoju.

Na pewno w stylu eklektycznym doskonale łączą się ze sobą meble nowoczesne bardzo proste ze stylowymi. Wnętrze ma bardzo spokojną kolorystykę. Proste współczesne meble zostały zestawione z meblami o klasycznym charakterze. Płytki między szafkami to biała cegiełka. Biel jest ponadczasowa i wprowadza harmonię do wnętrza. Całość uzupełniają dodatki o oryginalnych kształtach.

Sypialnia w kolorze szarym, wnętrze wręcz minimalistyczne. Najważniejszą zasadą jet tutaj zachowanie harmonii oraz umiaru. Charakter sypialni podkreślają dodatki: kinkiety nad łóżkiem, plakat z napisem:” Pause.”, zegar na szafce nocnej oraz stoliki nocne.


W łazience nowoczesne, białe matowe płytki zostały zestawione z klasycznymi meblami. Akcentem kolorystycznym i dodającym smaku w tym pomieszczeniu są czarne uchwyty, wieszaczek na ręczniki oraz małe płytki w kształcie czarnych rombów.