Apartament ogrzewany wodą termalną Uniejów

Apartament powstał na nowym osiedlu w Uniejowie. Wszystkie budynki są ogrzewane wodą termalną. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że w łazienkach zainstalowano oddzielne baterie dzięki którym każdy użytkownik może cieszyć się minerałami z okolicznego źródła wód termalnych.

Założeniem w tym wnętrzu było wykonanie aranżacji luksusowego mieszkania w nowoczesnym ale ciepłym klimacie. Apartament składa się z dwóch niezależnych sypialni, łazienki oraz wspólnej części otwartej kuchni i salonu.

Wszystkie materiały były dobierane z wielką starannością i dbałością o kompozycję i kolorystykę. Dla podniesienia komfortu użytkowania prezentowane pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne rozwiązania nagłośnieniowe, klimatyzację, rolety zewnętrzne, system elektronicznych klamek hotelowych itp. Meble kuchenne, szafy, komody wolnostojące , zabudowa za TV, zostały wykonane według indywidualnego projektu. Drzwi wewnętrzne są wykończone w połysku, wykonane zostały z białego MDF-u lakierowanego. Front drzwi na wysokości klamki przełamany jest wstawką z chromowanego szprosu. Część ścian w sypialniach, w salonie, sufit w salonie zostały pokryte tynkami dekoracyjnymi. Na suficie wykorzystano Velutti, na ścianach Beton art. oraz Saharę. Oświetlenie w całym apartamencie zostało wybrane z oferty firmy Spotline.

Łazienka tworzy prosty, funkcjonalny układ. Został tu połączony szary matowy gresu z pięknymi, błyszczącymi włoskimi kaflami. Całość została przełamana perłową mozaiką.

Meble łazienkowe zostały wykonane z forniru w kolorze orzechowym. Pod umywalką znajduje się długa, praktyczna szuflada. Sufit łazienki wykończono tynkiem dekoracyjnym Velutti w kolorze perłowym.

W pozostałej części części otwartej i w sypialniach zastosowano tą samą kombinację kolorystyczną i materiałową: MDF lakierowany biały oraz fornir w kolorze orzechowym. Na podłodze w salonie znajdują się deski klejone z drewna egzotycznego Merbau, wykończone lakierem w półmacie. W sypialniach na podłodze znajduje się wykładzina o podniesionym standardzie.