Hotel, kompleks bankietowo-konferencyjny Zajazd Sebory – Przasnysz

dnia

Kompleks Zajazd Sebory, znajduje się niedaleko Przasnysza, w kierunku Mazur. Obiekt powstał na dużej działce pomiędzy wzgórzami. Obiekt otacza duża powierzchnia terenów zielonych z ogrodem, stawem, altaną, grillem. Przed obiektem została wydzielona duża część na parkingi.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprojektować wszystkie elementy obiektu od stanu surowego i nadzorować wykonanie na każdym etapie realizacji.

W obiekcie znajduje się dwupoziomowa restauracja z barkiem oraz kominkiem. Tu zastosowaliśmy praktyczne wykończenie tynkami dekoracyjnymi zmywalnymi: trawertynem oraz rdzą. Atrakcją tego pomieszczenia są również oryginalne schody prowadzące na antresolę, wykonane z drewna. Uwagę przykuwa poręcz drewniana ułożona w piękną wstęgę. Schody umieszczone w centralnej części pomieszczenia. Kolorystyka tego wnętrza jest praktyczniejsza dominują tu beże i brązy.

W łazienkach restauracji zastosowano płytki firmy Tubądzin z serii Traviata. Płytki jasne mają wzór trawertynu, płytki ciemne mają wzór drewna.

Między płytki zostały wkomponowane fotografie otoczenia zajazdu, zostały naklejone na szybę i wklejone w przestrzeń kafli. Blat pod umywalkami jest kamienny. Umywalki umieszczone w tym wnętrzu są okrągłe, nastawiane na blat. Lustra nie stanowią tu głównego elementu dekoracyjnego, zostały wklejone jako wąskie paski nad mozaiką.

W zajeździe znajdują się pokoje pokoje o podwyższonym standardzie, studia pięcioosobowe oraz wiele pokoi 2,3 i 4 osobowych. W pokojach zastosowaliśmy tapety oraz oryginalnie zadrukowane wykładziny.

Apartamenty hotelowe są bardzo eleganckie. W aranżacji zostały użyte materiały wykończeniowe najwyższej klasy. Apartamenty zostały odpowiednio nazwane złoty, srebrny, onyksowy ich nazwy nawiązują do materiałów użytych do wykończenia łazienek.

W łazience onyksowej znajdują się płytki o wzorze onyksu ich szlachetność została podkreślona mozaiką bursztynową. Oświetlenie w tej łazience jest kryształowe, meble są stylizowane w kolorze białym ze złotymi przecierkami.

Łazienka złota zaskakuje dużą ilością złotej mozaiki podkreślonej gładkimi, polerowanymi kaflami w kolorze czarnym. Układ płytek jest graficzny. Akcentem kolorystycznym jest blat pod umywalkami w kolorze intensywnego różu i jest wykonany z mdf-u lakierowanego.

Łazienka w apartamencie srebrnym jest bardzo jasna, nowoczesna. Oświetlenie i prosta czarna szafka pod umywalką podkreślają ten charakter i sterylność wnętrza.

Wszystkie apartamenty są kolorystycznie spójne z łazienkami, meble i oświetlenie znajdujące się w tych wnętrzach są ściśle dopasowane do aranżacji łazienek.

Przy restauracji znajduje się również sala bankietowa z pięknym holem oraz łazienkami. Sala została również powiększona o antresolę biegnącą dookoła pomieszczenia.

Sala bankietowa utrzymana jest w bardzo jasnej kolorystyce bieli i szarości. Projekt łączy w sobie nowoczesne materiały i klasyczne wzory detali.  Posadzka została wykonana z gresu polerowanego. W części centralnej znajdują się trzy rozety ze wzorem roślinnym, wzór rozet był projektowany indywidualnie i składał się z setek drobnych elementów.

Nad salą znajduje się antresola ze szklaną balustradą. Na suficie umieściliśmy trzy koła stanowiące odbicie wzoru posadzki. W kołach umieszczono trzy duże kryształowe żyrandole. Część sufitu poza kołami wykonana została z napinanego sufitu w kolorze złamanej, ciepłej bieli.

Ściany głównej sali oraz antresoli pokryte są tynkiem dekoracyjnym. Schody i balustrada prowadzące na antresolę wykonane są w drewnie i metalu malowanym na biało. Wzór tej balustrady jest roślinny.

Antresola stanowi centralne miejsce w pomieszczeniu z którego rozciąga się widok na całą salę bankietową. Można z tego miejsca podziwiać sufit wraz z oświetleniem, układ posadzki i rozet, układ okien, wykuszy.

Dookoła antresoli biegnie szklana balustrada, nie obciąża ona wizualnie pomieszczenia, daje dodatkowe bliki świetlne wzmacniający ekskluzywny charakter wnętrza. Cała podłoga antresoli została wyłożona wykładziną o nowoczesnym wzorze nawiązującym do wzoru rozet.

Z antresoli widać olbrzymie wymiary żyrandoli i pięknie mieniące się kryształki z których są wykonane. Mimo że antresola jest  w kolorystyce szarej i białej sprawia wrażenie bardzo przytulnej. Skosy dachu, okna oraz ich dekoracje dodatkowo wzmacniają ten efekt.

Łazienki sali bankietowej są duże i przestronne. Płytki umieszczone we wnętrzu to seria firmy Tubądzin Elle. W łazienkach duży nacisk położyliśmy na elegancję i pokazanie pięknego wzoru dekorów. Blat umywalek jest kamienny, jego kolor dopasowany został do koloru ciemnych płytek.

Hol wejściowy sali bankietowej to wizytówka obiektu. Tu również pojawiają się oryginalne wzory posadzki oraz sufitu. We wnętrzu uwagę przykuwają drzwi w ciemnym kolorze o bardzo ciekawym układzie przeszkleń. Kolorystyka tego wnętrza nawiązuje do sali bankietowej. Przestrzeń holu podkreślają meble i dodatki.

​Jest to miejsce wyjątkowe, stworzone z dbałością o każdy szczegół – od włoskich tynków dekoracyjnych na ścianach Sali Balowej, aż po nietypowe, cieszące paletą wzorów i motywów wykładziny.

Zajazd powstał z myślą o stworzeniu miejsca, w którym odnajdzie się każdy. Bogactwo oferowanych atrakcji oraz różnorodność dostępnych pokoi dają szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o charakter planowanego pobytu.