Jak tu ładnie

dnia

Pokój nastolatki to strefa bardzo osobista, której dorastająca dziewczynka chce nadać indywidualny charakter. Musi być on idealny pod każdym względem. Wnętrze miało mieć charakter skandynawski, romantyczny ale i praktyczny. W pokoju wydzieliliśmy trzy strefy: snu/ odpoczynku, nauki oraz kącik do pielęgnacji.

W strefie snu i odpoczynku znalazło się: łóżko i lampka nocna, miękkie poduch do odpoczynku, podręczne półki. Te elementy wyposażenia zapewniają potrzebny relaks w ciągu dnia i w nocy.W Strefa nauki znajduje się biurko do odrabiania lekcji. W tej szkolnej przestrzeni nie zabrakło także szafek i półek na przybory piśmiennicze.

W strefie przeznaczonej do pielęgnacji znalazła miejsca toaletka, z podświetlanym dookoła lustrem, podręczne szafki na kosmetyki oraz dodatkowe półki otwarte na drobne przedmioty do przechowywania. Styl skandynawski, który został tu zastosowany wprowadza spokój, naturę i harmonię. Jest to wnętrze, które sprzyja nauce i relaksowi. Wykorzystaliśmy tu jasną paletę barw – różne tonacje bieli, szarości, beżu, różu. Połączyliśmy je z dodatkami w ciepłych pastelowych kolorach. Wnętrze wyposażone jest w przytulne koce, dywan, narzutę na łóżko czy elementy dekoracyjne na ścianę.