Sala bankietowa Inspiro – Brzeziny

dnia

Nowoczesna aranżacja sali bankietowej. Proste, długie pomieszczenia łazienek zostały podzielone zabudowami z karton-gipsu. Pomiędzy zabudowami znajduje się szklana, podświetlana mozaika. Płytki znajdujące się na ścianach są w kolorze szarym. Lustra zostały zaprojektowane jako asymetryczne wstawki, wklejone pod kątem, pomiędzy pasami mozaiki.

Stonowana kolorystyka łazienek i sali bankietowej została przełamana tynkiem dekoracyjnym, Oxidecor tzw. efekt rdzy. Tynk widoczny jest z sali bankietowej oraz z łazienek. Tynk jest zmywalny. Nowoczesnemu wnętrzu nadaje tajemniczości, charakteru i wyrazu.

Sala bankietowa została wykończona delikatnymi, pastelowymi odcieniami beżu i szarości. Na podłodze znajduje się grafitowa wykładzina. Centralna ściana pokryta jest dwuwarstwowym tynkiem z motywem kwiatu. Aksamitne wykończenie ściany sprawia, że duża przestrzeń sali jest przytulna. Krzesła są tapicerowane, stelaż krzeseł jest w okleinie orzechowej. W tym samym kolorze jest stolarka drzwiowa.

Oświetlenie, klamki, mozaika ścienna zostały wykonane z szlifowanego szkła. Wszystkie elementy tworzą spójne, proste, eleganckie wnętrze.