III Edycja Warsaw Home

Targi Warsaw Home, to obecnie największe targi wnętrzarskie w Europie Środkowo-Wschodniej. W Centrum Ptak Warsaw Expo, na 120 tys. m2 wystawiło się ponad 600 firm z kraju i zagranicy. Na targach miały szanse pokazać się firmy o najwyższej jakości wzornictwa, początkujący producenci oraz znane marki ze świata i zza granicy.

Można było posłuchać wielu autorytetów z dziedziny designu i architektury. Odbyło się wiele debat, pokazów, warsztatów. Eksperci z branży mówili o znaczeniu projektowania, jego kierunkach, o istocie procesu projektowego, oryginalności produktu w odniesieniu do regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Poland Design Festival to wydarzenie które skupia wiele oryginalnych inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz. Młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe, a także małe, dopiero zaczynające firmy mogły tutaj zaprezentować swoje największe osiągnięcia i pokazać, że polskie wzornictwo jest równie atrakcyjne jak zagraniczne.

W strefie Archi Day można było poznać ciekawe narzędzia pracy architektów. W strefie Archi Day odbyła się także premiera archiDESK – platformy usprawniającej codzienne funkcjonowanie pracowni projektowych.

Podczas targów odbyło się wiele wystaw min.:„The original comes from Vitra” – międzynarodowa wystawa, która przedstawia historie i emocje związane z ponadczasowymi produktami marki Vitra.

Wystawa prezentująca luksusowe elementy wyposażenia wnętrz. Projektowane i produkowane w Polsce, tylko na specjalne zamówienie, w niewielkich, często rodzinnych firmach.

„Wybieram Polski Design” to wystawa będąca częścią ogólnopolskiej kampanii przygotowanej przez PLN design i Good Inside . W jednym miejscu  można było zobaczyć projekty 10 polskich marek biorących udział w projekcie.