Salon, kuchnia, łazienka Przasnysz

Wnętrza dla wymagających inwestorów. Duże, przestronne z kuchnią składającą się z dwóch części. Pierwsza część kuchni jest reprezentacyjna z dużą wyspą oraz blatem roboczym, druga- w aneksie- z płytą kuchenną. Dolna część szafek wykończona jest orzechowym fornirem. Górny rząd zabudowy stanowią białe szafki. Czarny blat nie wyróżnia się. Jest wykonany z czarnego kamienia. Całość tworzy duże bryły, które dzielą przestrzeń na strefy do pracy, spożywania posiłków, relaksu.

Salon również jest przestronny, minimalistyczny, nie odcinający się od pozostałych pomieszczeń. Stanowi płynne przejście między pomieszczeniami. Elementem dominującym jest stół w jadalni oraz miejsce wypoczynku z kominkiem. Wnętrze jest nieskomplikowane architektoniczne, bardzo praktyczne. Ciemna podłoga nawiązuje kolorystycznie do zabudowy dolnych szafek.

Łazienka gościnna jest odzwierciedleniem kolorystyki całego parteru. Płytki o wzorze marmuru znajdują się na powierzchni ścian oraz podłogi. Wyraźnie wyróżniającym się elementem jest ścianka z umywalką. Nad geberitem umieszczona została praktyczna szafka do przechowywania. Pod umywalką szuflada.