Hotel przy Ośrodku jeździeckim w Seborach pod Warszawą

Prezentujemy gotową inwestycję – hotel wraz z ośrodkiem jeździeckim. Przepiękny obiekt pełni funkcje hotelowe, bankietowe i rekreacyjne. Odbywają się tu profesjonalne zawody jeździeckie, kolonie, szkolenia.

Obiekt ma klasyczną formę i proste, nowoczesne wykończenie. Na parterze znajduje się hol wejściowy z recepcją, sala bankietowa oraz pokoje. Piętro mieści pokoje hotelowe oraz salę konferencyjną.

Hol wejściowy jest przestronny z centralnie umieszczoną recepcją. Kolorystyka stonowana. Dominuje czerń i biel, całość kompozycji przełamują drewniane elementy. Wnętrze jasne i przytulne. Na suficie znajdują się płaszczyzny napinanego sufitu w kolorze czarnym i białym. Podłoga ułożona została w klasyczną jodełkę. Ze względów praktycznych zastosowane zostały płytki. Elementem dekoracyjnym, nadającym wnętrzu lekkości, jest żyrandol umieszczony nad ladą recepcyjną.

Poniżej korytarze hotelowe. Podłogi zostały pokryte wykładziną. Na wykładzinach został nadrukowany wzór marmuru z białą żyłką. Zastosowana wykładzina wycisza komunikację i zapewnia komfort gości. Drzwi do pokoi pogrupowane zostały po dwie sztuki. Drewniane wykończenie drzwi oraz ościeży tworzą bloki, które przełamują długość korytarza. Oświetlenie zostało wpuszczone w szczelinę biegnącą przez środek korytarza.

W obiekcie znajdziemy zarówno pokoje dwuosobowe jak i apartamenty małżeńskie. Wszystkie pokoje charakterem dopasowane są do całości obiektu. Dominuje tu drewno, szarość, biel i czerń. Charakteru nadają we wnętrzach dodatki: okrągłe lustro w czarnej ramie, umywalka o łagodnej zaokrąglonej linii, pikowany zagłówek, czarne lampy.

Apartamenty małżeńskie są przestronne. Elementem dekoracyjnym są tu lamelki, które zostały zastosowane w holu wejściowym oraz lobby korytarza. Kolorystyka jest cieplejsza. Łazienki są klasyczne, materiałem użytym do stworzenia kompozycji kolorystycznej są czarne i białe płytki o wzorze marmuru.

Wysoki, pikowany zagłówek łóżka podkreśla wysokość pomieszczenia. Lampy są bardzo proste, klasyczne, kolorystycznie skomponowane z tkaniną zagłówka. Na podłodze jest płytka ułożona w klasyczną jodełkę.