Sala konferencyjno-bankietowa – Grójec

Zdjęcia z realizacji projektu Sali konferencyjno-bankietowej w Grójcu.

Sala bankietowa

Sala bankietowa ma powierzchnię 700m2. Nie ma filarów. Ogromna powierzchnia sufitu została zaakcentowana dużymi spiralami. W każdej ze spiral znajduje się oryginalne oświetlenie wykonane na zamówienie. Na podłodze znajduje się gres polerowany, którego wzór również ma kształt spiral. Wszystkie wzory zostały docięte przez profesjonalną firmę w oparciu o wcześniej wykonane rysunki.

Kolorystyka pomieszczenia jest bardzo delikatna, część ścian pokryta jest tynkiem dekoracyjnym którego wzór nawiązuje do pnącego bluszczu.

Hol

Hol utrzymany jest w tej samej kolorystyce co sala bankietowa. Wzór sufitu i podłogi jest kontynuacją wzorów sali. Hol wejściowy jest duży, jasny i przestronny. W holu znajduje się również duża lada recepcyjna do części hotelowej mieszczącej się na piętrze.

Wszystkie tkaniny w oknach kolorystycznie dopasowane są do ścian. Wzór ich jest delikatny ale nie wyróżniający się. Kanapy stojące w holu również są w bardzo jasnym kolorze.

Łazienki

Łazienki są duże, jasne i przestronne jak wszystkie pomieszczenia tego budynku. Zastosowane płytki są łatwe do utrzymania w czystości. Ze względów praktycznych blaty pod umywalkami są kamienne a same umywalki są wpuszczane w blat.